DEDEKTÖR ALAN TARAMA DETEKTOR DETECTOR almanın en kolay yolu.
Dedektör Galerisi - Anasayfa
Atom Dedektör ikinci el ve sıfır dedektör satış ve eğitim merkezi.
 
Anasayfa İkinci El ve Sıfır Dedektör Galerisi - Dedektörlerin gerçek performanslarını gelin görün test edin. ATOM DEDEKTÖR
Nokta Dedektör Ürünleri Nokta Dedektör Hakkında

  Yıllardır Elektromanyetik alanında Sivil,  Askeri, Teknik konularda Dünya’nın en  gelişmiş sistemlerini üreten Nokta  Mühendislik kuruluşunun 7. Yılında,  ürettiği yeni nesil Radar Teknolojisi ile  daha önce üretilen tüm dedektör  mantıklarını geride bıraktı.
   Elektromanyetik alanında Dünya’nın  sayılı Ar-Ge‘lerinden birine sahip NOKTA  MÜHENDİSLİK yeni sistemi Golden King  Deep Processor Radar...   SİTESİNDEN..
Nokta Dedektör Golden King Radar
Golden King DPR

NOKTA DEDEKTÖR GOLDEN KİNG DPR YENİ NESİL RADAR

Yeni Nesil Radar, Golden King ailesinin en genç üyesidir. Aksesuar ve paketi yoktur. Sistem kutusu, genel arama başlığı ile satışa sunulmuş pratik bir modeldir.

En çok tespit yapılmış derinlik olan 0-8 metre arasındaki hedefleri tespit amaçlı geliştirilen GENEL ARAMA BAŞLIĞI sayesinde verilmiş olan ebat ve büyüklükteki metalleri dünyada üretilmiş tüm cihazlardan daha iyi ayırarak 3D Sinyal grafiklerini real-time (gerçek zamanlı) olarak kullanıcısına bildirir. Aksesuar paketi olmadığından dolayı cazip fiyatı ile Golden King ailesinin en ekonomik üyesidir. Satış noktalarımızdan görebilir ve bilgi amaçlı görüşmeler için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

 

 
Arama Başlıkları

Genel Arama Başlığı

Özellikle hedef bulma konusunda çok başarılı sonuçlar alınmış derinlik olan 0-5 metreye kadar yüksek çözünürlük ile sonuç alabilen bu arama başlığı hem derinde hem yüzeyde en kesin sonuçları alabilmeniz için tasarlandı. Üstün metal ayırma kabiliyeti, Kusursuz hedef tespiti ve sisteminizdeki değersiz metalleri görmeden arama yapabilme özellikleriniz sayesinde arama ve araştırmalarınız çok zevkli bir hal alacak.

Gerçek Zamanlı 3D Sonuç Ekranı

Golden King Yeni Nesil Radar dünyada ilk defa hedef sinyali 3D olarak real time gerçek zamanlı sinyal işleyebilen ilk sistemdir. Üstün teknolojisi, benzersiz donanımı ve yazılım gücüyle Golden King Yeni Nesil Radar daha önce kimsenin görmediği ve hayal edemediği bir sistem. Sıradan ve tüm eski teknolojilerden kat kat güçlü, hayallerin ötesinde bir teknolojik yapı ve yazılımlarla hazırlanan Golden King Yeni Nesil Radar eski dedektör sistemleri ile kıyaslanamayacak yeteneklere ve güce sahiptir.32 bitlik işlemcisi bu güne kadar kullanılan işlemcilerden 25 kat hızlıdır.64 MB ram ile ram büyüklüğü bu güne kadar dedektör (4,5 KB) sistemlerinde kullanılanlardan 14563 kat daha fazla. CPU (depolanabilir bellek) daha önceki sistemlerden 10,900 kat daha çoktur, bu güne kadar üretilen en gelişmiş teknolojiye sahip tek cihazdır.0-8m arasında çok yüksek bir çözünürlükte (netlikte) arama yapabilen Golden King Yeni Nesil Radar zeminden aldığı tüm hedef sinyallerin saniyeler içinde detaylı incelemelerini yaparak bu güne kadar görülmemiş bir netlikte kullanıcısına iletir.


DÜNYADA İLK DEFA REAL TIME (GERÇEK ZAMANLI) BOŞLUK TESPİTİ

Golden King Yeni Nesil Radar Hafızasında hiç bir resim olmadan gelen sinyali o anda gerçek zamanlı inceler Grafiğe dönüştürür ve kullanıcısına her açıdan izleme olanağı sunar.
Aşağıda arazide alınmış boşluk değerlendirmelerini görüyorsunuz ve hiç biri asla diğerine benzemeyen yapılar sunan bu doğal yapıları incelerken yan yana boşlukları da kaçırmayacak hedef sinyallerinizi hiç olmadığı kadar detaylı inceleyebileceksiniz. Boşluk, Yan yana boşluk, Boşluk içinde metal verilerini incelerken hedefin en boy bilgilerini voltaj değerini alabildiğinizi ve her yöne döndürerek  bu görüntülerin sahteleri için dünyada kulanıcıların binlerce euro ödediklerini unutmayın.Golden King Yeni Nesil Radar ile yapabileceklerinizin sonu yok.


DÜNYADA İLK DEFA REAL TIME (GERÇEK ZAMANLI) METAL TESPİTİ

Golden King Yeni Nesil Radar değerlendirmelerinde kullanılan benzersiz yazılı ve donanım hedef sinyalin tam bir analizini gerçekleştirir.Toprak altında gömülü olan her cisim veya objede mutlaka zemin etkisi vardır bazen çok küçük boyutlarda olan bu etkiyi sıradan veya eski sistemlerde görmeniz mümkün değil iken Golden King Yeni Nesil Radar da en küçük detaylara inerek inceleyebileceksiniz.


Aksesuarlar


Özellikler

» Benzersiz Yeni Nesil Radar Sistemi

» Toprak altını çok yüksek bir çözünürlükte inceleyen radar

» 3D gerçek zamanlı grafik sinyal işleme

» Otomatik zemin ayarı, kolay kullanım, dilerseniz manüel zemin ayarı seçenekleri

» Arm 9 tabanlı mikroişlemci, 10900 kat daha fazla depolanabilir bellek, 75 kat daha fazla hız

» 7'' TFT 264000 renk monitör, DVD kalitesinde görüntü

» Güneşin olumsuz etkisini engelleyen Anti Glare ve Güneş Modu

» Çok fonksiyonlu backlight teknolojisi ile üretilen tuş takımı

» Üstün stereo ses kalitesi, ses ayarlı kulaklık

» 3D sonuç

» Interaktif animasyonlu kullanım kılavuzu menüsü

» Interaktif işaretler ve semboller menüsü, arazide karşılaşabileceğiniz (406 adet) işaret, sembol ve açıklamaları

» Kılavuz sistem ile basit kullanım

» Mükemmel tasarım, thermoset mühendislik plastiği ile neme, suya, soğuk ve sıcağa maksimum dayanıklılık

» Her arama ihtiyacına uygun Arama Başlıkları: Yüzey Arama (tek para) ve Genel Arama başlıkları

» Lidyum Ion batarya

Teknik Özellikler

º Sıradan ve eski dedektör sistemlerinden 10900 kat daha güçlü depolanabilir bellek ve 75 kat daha güçlü değerlendirme kapasitesi sayesinde artık yansıyan etkinin kesin ve net zeminden kaynaklandığını üstün teknolojimiz sayesinde söyleyebiliyoruz.

º Arama Başlıkları arama ve araştırma esnasında zeminden gelen pozitif etkileri yani metal etkilerini hiçbir sistemin tespit edemeyeceği bir hız ve kararlılıkta tespit ederken zemin deki negatif etkileri de kullanıcısına aynı anda bildirir.

º Negatif tespit ve değerlendirme yeteneği çok gelişmiş bu sistem basit bobin mantıklarını geride bırakarak kullanıcının arama esnasında yaptığı hataları hesaplayarak değerlendirdiği negatif etkilere yansıtmaz.

º Pozitif etki algılama kapasitemiz bu muazzam teknoloji ile çok daha gelişti bunun yanı sıra ek olarak negatif algılama yeteneğimiz Dünya?da başka hiç bir sistemde olmadığı kadar arttı.

º Bileziği Dünya'da hiçbir sistemin tespit edemeyeceği 10 mt derinliğe gömelim. Golden King Yeni Nesil Radar negatife tespit ve algılama kabiliyeti ile rahatlıkla bileziğin gömüldüğü veya gizlendiği yeri tespit edecektir.

º Objeleri çok derinlerden algılayabilen Golden King Yeni Nesil Radar, içerisinde hiç metal ihtiva etmeyen objeleri gömüldükleri yerde derinlik sınırı olmadan Akıllı Arama Başlıkları ile rahatlıkla tespit edecek. Arazide hem metal hem de metal olmayan her türlü objeyi tespit eden tek sisteme sahip olabileceksiniz.

º Objenin taş, mermer, ahşap veya plastik olması Golden King Yeni Nesil Radar'ın algılama kapasitesinden en ufak bir ödün vermez.

Teknik Özellikler


Arama Başlığı

210 x 315

360 x 440

600 x 1000

Frekans

12.5 kHz

12.5 kHz

12.5 kHz

Çalışma Sistemi

TFT

TFT

TFT


Derinlik (cm)

5 x 5

60 cm

85 cm

80 cm

10 x 10

80 cm

110 cm

120 cm

20 x 20

115 cm

140 cm

160 cm

30 x 30

140 cm

182 cm

215 cm

40 x 40

155 cm

220 cm

245 cm

60 x 60

185 cm

270 cm

305 cm

80 x 80

225 cm

295 cm

350 cm

100 x 100

245 cm

335 cm

410 cm

 Veriler ve derinlikler laboratuvar ortamında alınmıştır.

Bu veriler arazide değişkenlik gösterebilir. Metaller tek başlarına uyartılmadıkları sürece manyetik alan yaymazlar. Toprağa gömülü olan metaller ise toprağın içinde bulunan mineral ve metal bileşiklerle adına pas da diyebileceğimiz kimyasal reaksiyona girerler. Bu reaksiyon sonucu olarak metalle toprak yapısı arasında bir elektroliz akımı akar ve metaller korozyona uğrayarak toprağın mineral veya metal yapısıyla bir bileşik oluşturur. Bu olguda dedektörler için algılama mesafesini olumlu yönde etkilemektedir.

Toprağın pH değeri ve içinde bulunan mineral ile metal zenginliği reaksiyonun hızlı veya yavaş olmasına etken nedenlerdir. Bu durumdan dolayı normalde algılama yapılamayacak derinliklerdeki büyük metaller yukarıdaki şartlar oluştuğu durumlarda sistemimiz GOLDEN KING DEEP PROCESSOR RADAR tarafından 8 metre gibi derinliklerden algılanabilir.

Bu bilgilerin tamamı Nokta Dedektör resmi sitesinden alınmış olup, bilgi verme amacındadır. İçerikten veya yanlış bilgilerden Atom Dedektör sorumlu tutulamaz.

     
Anasayfa | Hakkımızda | Hizmetlerimiz |İletişim | | Site Map
Copyright © 2009 Atom Dedektör

* Sitemizde bulunan dedektörlerin teknik özellikleri üretici firma sitelerinden alınmaktadır. Fiyatlar ve bilgiler güncel olmayabilir. Bu durumdan Atom Dedektör sorumlu tutulamaz.
Garret Detector Lorenz Detector Fisher Detector Sismik Dedektör Minelab Detector Nokta Dedektör OKM Detector Whites Detector Uğur Dedektör
Garrett Detector Lorenz Detector Fisher Detector Sismik Dedektör Minelab Detector Nokta Dedektör OKM Radar Whites Detector Uğur Dedektör
   
Emfad Dedektör
Makro Dedektör
Global Dedektor
Maksel Dedektör
      EXAMINER
   
Emfad Detector
Makro Dedektör
Global Dedektör
Maksel Dedektör
     Examiner Detector