DEDEKTÖR ALAN TARAMA DETEKTOR DETECTOR almanın en kolay yolu.
Dedektör Galerisi - Anasayfa
Atom Dedektör ikinci el ve sıfır dedektör satış ve eğitim merkezi.
 
Anasayfa İkinci El ve Sıfır Dedektör Galerisi - Dedektörlerin gerçek performanslarını gelin görün test edin. ATOM DEDEKTÖR
Makro Dedektör Ürünleri Makro Dedektör Hakkında

  Yıllardır Elektromanyetik alanında Sivil,  Askeri, Teknik konularda Dünya’nın en  gelişmiş sistemlerini üreten Nokta  Mühendislik kuruluşunun 7. Yılında,  ürettiği yeni nesil Radar Teknolojisi ile  daha önce üretilen tüm dedektör  mantıklarını geride bıraktı.
   Elektromanyetik alanında Dünya’nın  sayılı Ar-Ge‘lerinden birine sahip NOKTA  MÜHENDİSLİK yeni sistemi Golden King  Deep Processor Radar...   SİTESİNDEN..

Makro Dedektör Jeosonar 3D Çift Sistem

Nokta DedektörMakro Dedektör Jeosonar 3D Çift    Sistem Metal Dedektör

Jeosonar 3D Çift Sistem, sahip olduğu geniş ve renkli ekranı sayesinde sistem verileri ve görüntülerini yüksek çözünürlülükte tüm ayrıntı ve detaylarıyla görüntü şölenine dönüştürür. Kullanıcının bu şölene ulaşabilmesi için yapması gereken; açma kapama anahtarını "off" konumundan "lcd" kısmına çevirmektir.

Renkli Büyük Ekran ve Açılış Animasyonları

Jeosonar 3D Çift Sistem, sahip olduğu geniş ve renkli ekranı sayesinde sistem verileri ve görüntülerini yüksek çözünürlülükte tüm ayrıntı ve detaylarıyla görüntü şölenine dönüştürür. Kullanıcının bu şölene ulaşabilmesi için yapması gereken; açma kapama anahtarını "off" konumundan "lcd" kısmına çevirmektir. Lcd kısmına anahtar çevrildikten sonra ekranda animasyon görüntüler yüksek hızda oluşmaya başlar. 5 saniye sonra ekranda Jeosonar 3D Sistem logosu oluşur. 3 saniye kadar logo ekranda kalır ve daha sonra dil seçeneği logonun yerini alır. Seçilen dil kullanıcı tarafından onaylandıktan sonra batarya ve arama anteni görüntüleriyle yer değiştirir.

Arama Anteni Tarama ve Anten Arıza Uyarı Özelliği

Jeosonar 3D Çift Sistem, sahip olduğu yüksek teknolojisi sayesinde karşılaşılması olası kullanıcı hata veya eksik bırakılmış uygulamalara yönelik hızlı ve doğru veri değerlendirmesi yapar. Örneğin anten bağlantı kısmında anten soketi sistem girişine tam takılamamışsa soket arızası, temassızlık gibi durumlar oluşmuşsa veya antende sinyal aktarımında arıza ve benzeri problemler söz konusuysa, sistem derhal teşhis ederek problemi görüntülerdeki gibi uyarılarla kullanıcısına aktarır. Bu sayede kullanıcı, çalışmayan, çalıştığını, sinyal gönderdiğini zannettiği dedektörlerle boş yere arama yaparak, daha da önemlisi aradığı arazi veya bölgede var olan bir hedefin de tespitini yapamayacağından ötürü belki de hayatının en önemli buluntusunu yakalama şansını kaybetmiş olacaktır. Dolayısıyla böyle bir uyarı sisteminin bu anlamda hayati öneme sahip olduğu konusu tartışma götürmeyecek kadar açıktır.


Makro Dedektör
Bu bilgilerin tamamı Makro Dedektör resmi sitesinden alınmış olup, bilgi verme amacındadır. İçerikten veya yanlış bilgilerden Atom Dedektör sorumlu tutulamaz.

     
Anasayfa | Hakkımızda | Hizmetlerimiz |İletişim | | Site Map
Copyright © 2009 Atom Dedektör

* Sitemizde bulunan dedektörlerin teknik özellikleri üretici firma sitelerinden alınmaktadır. Fiyatlar ve bilgiler güncel olmayabilir. Bu durumdan Atom Dedektör sorumlu tutulamaz.
Garret Detector Lorenz Detector Fisher Detector Sismik Dedektör Minelab Detector Nokta Dedektör OKM Detector Whites Detector Uğur Dedektör
Garrett Detector Lorenz Detector Fisher Detector Sismik Dedektör Minelab Detector Nokta Dedektör OKM Radar Whites Detector Uğur Dedektör
   
Emfad Dedektör
Makro Dedektör
Global Dedektor
Maksel Dedektör
      EXAMINER
   
Emfad Detector
Makro Dedektör
Global Dedektör
Maksel Dedektör
     Examiner Detector